Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - SARIYER BELEDİYESİ'NDE REZİDANS SKANDALI, ŞÜKRÜ GENÇ ÇOCUKLARI ÜZERİNE 3 LÜKS REZİDANS ALMIŞ
Sarıyer'de Alarmı Çalan Kuyumcuda Özel Harekat Operasyonu
Borcum Var Dedi, Ölmek için Arabayla Duvara Vurdu
Sarıyer'de İETT Otobüsü, Öndeki Otobüse Çarptı; 2 Yaralı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SARIYER BELEDİYESİ'NDE REZİDANS SKANDALI, ŞÜKRÜ GENÇ ÇOCUKLARI ÜZERİNE 3 LÜKS REZİDANS ALMIŞ

SARIYER BELEDİYESİ'NDE REZİDANS SKANDALI, ŞÜKRÜ GENÇ ÇOCUKLARI ÜZERİNE 3 LÜKS REZİDANS ALMIŞ
Sarıyer halkını 10 yıldır tapu vaadiyle sömüren Şükrü Genç ve Sevgi Atalay'ın lüks rezidans skandalı, Sarıyer'de gündeme bomba gibi düştü!!!
24.03.2019 / 11:29


Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve Belediye Başkan Yardımcısı Sevgi Atalay'ın çocukları ve kardeşleri üzerinden çok sayıda lüks rezidans satın aldığı ortaya çıktı. Belgeler ulusal basında ve sosyal medyada büyük infial yarattı. Sosyal medyada bu değirmenin suyu nereden geliyor şeklinde sorular soruldu.RUHSAT VERDİĞİ İNŞAATTAN REZİDANS ALMIŞ

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç'in çocukları adına Ayazağa 10607 ada 3 parselde bulunan Nidapark Seyrantepe'de 3 lüks rezidans satın alındığı ortaya çıktı.

İşte O RezidansBAŞKAN YARDIMCISININ DA REZİDANSLARI ORTAYA ÇIKTI

Aynı şekilde Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Sevgi Atalay'ın kardeşlerinin üzerine de çok sayıda rezidans olduğu ortaya çıktı.Sevgi Atalay'ın kardeşlerinin Sancaktepe 6223 ada 15 parselde bulunan Resim İstanbul konutlarında biri 1.11.2016 tarihinde diğeri ise 8.8.2017 tarihinde olmak üzere 2 adet lüks rezidans aldığı tespit edildi.Yine Sevgi Atalay'ın kardeşleri tarafından Küçükçekmece 838 ada 6 parselde bulunan Elitist Park konutlarından biri 5.6.2012 tarihinde diğeri 7.6.2012 tarihinde olmak üzere 2 adet lüks rezidans aldığı ortaya çıktı.