Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - ŞÜKRÜ GENÇ'İN MASKESİ DÜŞTÜ!!!
Salyangoz Zehriyle Köpekleri Zehirlenen Kadın Konuştu
Sarıyer'de Tır'ın Çarptığı Ağacın Devrilmesi Kamerada
Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevularında Yeni Dönem

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ŞÜKRÜ GENÇ'İN MASKESİ DÜŞTÜ!!!

ŞÜKRÜ GENÇ'İN MASKESİ DÜŞTÜ!!!
Sarıyer Belediye Başkanı ve adayı Şükrü Genç'in bir kez daha halkı nasıl kandırdığı net olarak tespit edildi.
12.03.2019 / 13:33


Sarıyer Belediye Başkanı ve adayı Şükrü Genç'in bir kez daha halkı nasıl kandırdığı net olarak tespit edildi. AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Salih Bayraktar'ın mimarı olduğu 'İmar Barışı' tüm Sarıyer'de büyük ses getirmiş, halkın 40 senelik çilesi son bulmuştu. AK Parti'nin halk nezdinde ciddi yükselişi ile Şükrü Genç neye uğradığını şaşırıp tv canlı yayınları, kahvehane ve sokak toplantılarına başlamıştı.ŞÜKRÜ GENÇ'İN UTANMASI YOK!!!

Şükrü Genç, düzenlediği toplantılarda "AK Parti'ye ve bu zihniyete kesinlikle itibar etmeyin. 'İmar Barışı' koca bir yalandan ibarettir. Seçim öncesi sizleri kandırıyorlar, sakın imar barışı için başvuru yapmayın" şeklinde halkı devamlı olarak galeyana getirdiğini bilmeyen yoktur.


Sarıyer halkını, kendi siyasi menfaati uğruna mağdur etmeye çalışan Şükrü Genç, hiç utanmadan yapı kayıt belgesi alarak, 'imar Barışı' affından yararlanmak için resmi başvuruda bulundu. Düşünebiliyor musunuz? Sarıyer halkına başvuru yapmayın diye haftalarca provokatörlük yapan Genç, konu kendi menfaati olunca koşa koşa gidip İmar Barışından yararlanmak için resmi başvuru gerçekleştiriyor!!!

Bahçeköy'deki belediye binasına yapı kayıt belgesi çıkartan Şükrü Genç, bir kez daha faka bastı. Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu' diye sorarlar adama Şükrü Efendi!!! İmar Barışı başvurusunda bulunan sadece Şükrü Genç'te değil... Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Sevgi Atalay'ın baba evine kardeşinin ismiyle yapı kayıt belgesi çıkarıldı. Serdar Sarıakçalı'da direkt kendi ismiyle 'İmar Barışı' affından faydalanan isimlerin başında gelmekte... Ortada bir gerçek var. Yapı Kayıt Belgesi alan tüm vatandaşlar kısa bir zaman sonra makul ücretler karşılığında tapularına kavuşacaklardır. Bunu en iyi bilenler arasında Genç, Atalay ve Sarıakçalı'nın olması şaşırtıcı değildir.

Burada vahim olan konu bu isimlerin kendileri adına yapı kayıt belgesi alıp, Sarıyer halkına "bu belge hiçbir işinize yaramaz, boşu boşuna gidip başvuruda bulunmayın" demelerinin izahla açıklanmasının mümkün olmamasıdır! NAMUSLU BİR İNSAN BUNU YAPAR MI?

Bu evlerde tüyü bitmemiş yetimin hakkı var! On yıllarca tapu mücadelesi veren Ayşe teyzenin, Hakkı amcanın alın teri var... Vicdanın hiç mi sızlamadı? Onurun, şerefin hiç mi aklına gelmedi Şükrü Efendi... Yaptığın bu zırvalık, bırak bir belediye başkanına, adamım diyen bir erkeğe yakışıyor mu? Kendin 'İmar Barışı' başvurusu yap, yapı kayıt belgesi al... Sarıyer halkına 'başvuru yapma' de!!! Namuslu bir insan bunu yapar mı? Sarıyer halkına soruyoruz... Bu skandal nedir? Allah aşkına bu ne rezilliktir? Halkını siyasi menfaatleri uğruna mağdur edip, kendine çıkar sağlayan bir belediye başkanı var Sarıyer'de... Muhakkak bunun hesabı 31 Mart günü sorulacaktır... Sarıyer halkı gereken cevabı o gün verecektir.


İŞTE O RESMİ BELGELER