Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - ŞAMPİYONLUK BİZE ÇOK YAKIŞACAK.
EKREM İMAMOĞLU'NUN KİRLİ SİYASETİ ZIVANADAN ÇIKTI!!!
EDEPSİZLİKLERİNDEN, ALLAH ONLARI TAŞ ETTİ

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ŞAMPİYONLUK BİZE ÇOK YAKIŞACAK.

ŞAMPİYONLUK BİZE ÇOK YAKIŞACAK.
Sarıyer Spor Kulübü Başkan Vekili Hakan Şengül, Sarıyer-İnegölspor maçını ve zirve mücadelesini Sarıyer Yenigün Gazetesi'ne değerlendirdi.
07.03.2019 / 15:32


Sarıyer Spor Kulübü Başkan Vekili Hakan Şengül, Sarıyer-İnegölspor maçını ve zirve mücadelesini Sarıyer Yenigün Gazetesi'ne değerlendirdi.

Sarıyer'in emektar yöneticilerinden başkan vekili Hakan Şengül "teknik heyetimiz, futbolcularımız, yöneticilerimiz, taraftarlarımız, kısacası tüm camiamız ile şampiyonluğa odaklandık" dedi. Şengül yaptığı açıklamada "hatırlarsanız başkanımız Saffet Akkoyun ligin henüz başında 'şampiyon olacağız' ibaresini kullanmış ve yönetim kurulu olarak bizde bu hedefin tek gayemiz olduğunu deklare etmiştik. Açıkcası Sarıyer'in böylesine bir perfomans göstereceğini kimse tahmin etmemiştir. Fakat inanmış bir teknik heyete ve inanmış futbolculara sahip olduğumuzun her zaman bilincinde olduk. Tecrübeli ve iş ahlakına sahip bir futbolcu kadrosuna sahibiz. Sahada soğuk kanlı, sakin ve ne istediğini bilen bir yapımız var. Bu özelliğimiz, maçları takip eden taraftarlarımıza da güven aşılıyor.

Sarıyer olarak ligde artık kalan tüm maçlarımıza final niteliği ile hazırlanıyoruz. Bu hafta ki rakibimiz Gaziantepspor'un maçlara çıkmamasından dolayı 15 günlük bir araya giriyoruz. Yoğun maç temposunda bu kısa ara biraz olsun nefes almamız adına iyi olacak. Akabinde zor bir lig fixtürü bizi bekliyor.

BURAYA KADAR GETİRMİŞKEN, PES ETMEK OLMAZ

Yönetim olarak üzerimize düşen tüm sorumluluğu yerine getirmeye gayret gösteriyoruz. Camiamızın şampiyonluğa kavuşması için tüm gücümüzle emek harcıyoruz. Ligin son maçına kadar mücadelemiz sürecek. Bu işi buraya kadar getirmişsek eğer, bundan sonra da hedefimizden bir milim dahi sapmamız olmayacak" dedi.

Şengül sözlerini "tüm Sarıyer halkına sesleniyorum. Rica ediyorum... Evimizde veya deplasmanda bizi yalnız bırakmayan taraftarımızın sayısının artmasını istiyoruz. Final haftalarına girdiğimiz bu zaman sürecinde her müsabakayı kapalı gişe oynamalıyız. Güzel ilçemizin, güzel insanlarına şampiyonluk armağan etmek istiyoruz. İnanıyoruz ki şampiyonluğumuz ile Sarıyer'de her eve mutluluk getireceğiz. Şampiyonluk Sarıyer'e çok yakışacak. O halde bu zaferi hep birlikte kazanalım. Stadyumda tek bir koltuğu dahi boş bırakmayalım" diye noktaladı.