Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Sarıyer Belediyesi’nde Skandal Olaylar!!!
Kıdemli dolandırıcı ‘hacca götüreceğim’ diyerek avukatı dolandırdı!
Ahlaksız paylaşımlar sonrası Soylu'dan açıklama!
Cumhurbaşkanı Erdoğan </br>barolar için tarih verdi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Sarıyer Belediyesi’nde Skandal Olaylar!!!

Sarıyer Belediyesi’nde Skandal Olaylar!!!
Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç hakkında yayınlanan ifadeler bir yana, aynı zamanda basın danışmanı Cengiz Kahraman ile ilgili iddialarda yenilir yutulur cinsten değil.
07.11.2018 / 02:00


Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç hakkında yayınlanan ifadeler bir yana, aynı zamanda basın danışmanı Cengiz Kahraman ile ilgili iddialarda yenilir yutulur cinsten değil.

Sarıyer’de bir internet sitesinde yer alan haberler Şükrü Genç’i ve basın danışmanı Cengiz Kahraman’ı zor durumda bıraktı. İşin ilginç yanı ise Başkan Genç ve Kahraman bu haberleri yalanlamadı…

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç hakkında yayınlanan ifadeler bir yana, aynı zamanda basın danışmanı Cengiz Kahraman ile ilgili iddialarda yenilir yutulur cinsten değil. Cengiz Kahraman resmen “devletin malı nefis, yemeyen keriz” misali oğlunu belediyede çalışıyor gibi gösterip, işe gelmeyen oğluna yüklü miktarda maaş ödettirdiği aktarılan bilgiler arasında. Cengiz Kahraman bu iddiaları yalanlamadığı ve aksine kendisini kurtarmaya çalışırken, beyan ettiği ifadeler ile daha da çamura battığı görülüyor.Haberin bir diğer önemli kısmında ise Şükrü Genç’in personel alımlarında insiyatif hakkını kendisi için özel olarak kullandığı belirtiliyor.

Yayınlanan haberi sizinle paylaşıyoruz: Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç'in hassas bir yapıya sahip olduğu yakın çevresi tarafından bilinmekte.Bu hassas yapısı yüzünden belediyeye birçok personel aldığı ve işe başvuranlardan pek kimseyi kıramadığı söyleniyor. Öyle ki bazı durumlarda işe alacağı personel İstanbul'un diğer yakasında olsa bile üşenmeden ev ziyaretinde bulunabilen Şükrü Genç, ziyaretine gittiği personel adayının yemekli ve içecekli sıcak ilgisiyle karşılanıyor. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç personelini seçmekte öyle bir özen gösteriyor ki bu personellerden işe gelmeden maaş alanlar bile var. Özellikle de bu kişiler danışman çocuklarıysa...

Belediyede çalışan personelin çoğunluğu Sarıyer'de oturmadığı herkes tarafından biliniyorken, ısrarla Sarıyer’in dışından personel işe almasının nedeni hala gizemini koruyor..

SARIYER BELEDİYESİ’NİN GÖRÜNMEZ ''KAHRAMANLARI''

Başlıklı haberimizde yer alan, Şükrü Genç’in Basın Danışmanı Cengiz Kahraman’ın oğlu için verdiğimiz bilgilere, Cengiz Kahraman cevap hakkını kullandı. Kahraman yaptığı açıklamada, oğlunun belediyeye gelmeden maaş aldığını doğrularken… Savunmasında; bu yolla belediyeyi büyük bir masraftan kurtardığını belirtti. Oğlunun evinde oturarak belediyeye grafik tasarımları yaptığını, aksi taktirde bu hizmet için dışardan bir firmaya yüksek miktarlarda ücret ödemek zorunda kalacaklarını ve belediyenin zarar edeceğini ifade etti. Biz de bu açıklamanın yorumunu Sarıyer Halkına bırakıyoruz...KAMUOYU ADINA SORUYORUZ:

-Belediye Başkanı çalışan her personelin evine gidiyor mu?

- Belediye Başkanı bir yandan elini tuttuğunu işe alırken, diğer yandan işe gelmeyen personele maaş ödüyor. İşini yapan personelin ise hak ettiği maaş zamlarını ödemekte neden zorlanıyor?

- İşe gelmeden belediyeden maaş alan Basın Danışmanı Cengiz Kahraman'nın oğlu evinde oturarak belediyeyi ne kadar kãra geçirmiştir. - Cengiz Kahraman'ın oğlunun yaptığı işi belediyede yapabilecek başka kimse yok mudur? Bu iş, nasıl bir iştir?

- Belediyenin işlerini Sarıyer’de ikamet eden insanlar yapamazlar mı?