Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Kare As Yoğun Mesai Harcıyor CHP Farka Koşuyor
Sarıyer'de zincirleme trafik kazası: 3 yaralı
Milyonlarca kişiyi ilgilendiriyor! İşte yeni kira zam oranı...
ABD-İran gerilimiyle altın fiyatları 4 ayın zirvesine sıçradı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Kare As Yoğun Mesai Harcıyor CHP Farka Koşuyor

Kare As Yoğun Mesai Harcıyor CHP Farka Koşuyor
Sarıyer Belediye Başkan Yardımcıları Adnan Ayber ve Mustafa Tok ile birlikte CHP meclis üyeleri Ali Rıza Yılmaz ve Gökhan Zeybek halkın daha iyi hizmet alması için 5 yıl boyunca gece gündüz çalışarak Sarıyer’de fark yaratıyorlar.
28.03.2014 / 21:31


Sarıyer Belediye Başkan Yardımcıları Adnan Ayber ve Mustafa Tok ile birlikte CHP meclis üyeleri Ali Rıza Yılmaz ve Gökhan Zeybek halkın daha iyi hizmet alması için 5 yıl boyunca gece gündüz çalışarak Sarıyer’de fark yaratıyorlar. CHP’nin Sarıyer’de oylarını giderek arttırdığı bu dönemde, çalışkan bu 4 isim ara vermeden yoğun çaba içerisinde. Kuşkusuz CHP’nin oylarının artmasında “KARE AS” büyük faktör oluyor.

Halkın Sarıyer Belediyesi’ndeki Sesi Adnan Ayber

CHP’nın Başkan Yardımcısı Adnan Ayber ‘in emekli öğretmen olması neticesiyle eğitimci kişiliği halkla müthiş uyum sağlıyor. Sürekli olarak Sarıyerli vatandaşlarla birebir iletişim halinde. Saat farkı gözetmeden sokaklarda beraber olan Adnan Ayber, Sarıyerlilerin çok sevdiği bir isim olarak ön plana çıkmakta. Ayber, Sokakta halkın sorunlarını ve isteklerini not ederek en kısa zamanda çare bulmaya özen gösteriyor, bu da vatandaşların Adnan Ayber’e olan sevgilerini doruk noktasına çıkarmış durumda. Halkla sürekli iç içe olmasıyla tanınan ve kalplerde taht kuran Adnan Ayber, halkın belediyedeki sesi oldu. Adnan Ayber bu yönüyle CHP’nin Sarıyer’de oylarını arttırmasında büyük etken olmuş durumda.

Mustafa Tok Örnek Belediyecilik Sergiliyor

Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Tok, Belediye’nin iç işlerinde tek başına büyük uğraşlar veren isim olarak tanınıyor. Ekip adına yürütülen işleri yalnız halledebilme özelliği ile tanınan Sarıyer Belediyesi’nin yaptığı başarılı işlerle adından söz ettiren Mustafa Tok, çoğu zaman görev yerinden ayrılmıyor… Belediyenin kriz ortamlarında kurtarıcı olarak rol üstlenen Tok, belediyenin başarılı gidişatı bozulmaması için bir çok görevi aynı anda yapabiliyor…

Ali Rıza Yılmaz ve Gökhan Zeybek, Sarıyer Belediyesi’nin olmazsa olmazı

CHP meclis üyelerinden Ali Rıza Yılmaz ve Gökhan Zeybek ise Belediye Başkanı Şükrü Genç’in en büyük yardımcıları olarak ön plana çıkmakta. Belediye’deki işleri için kendi hayatlarını geri plana atan ve vatandaşlara faydalı, hayırlı çalışmalarda bulunmak için hiçbir görevden kaçmayan ikili halkın gözdesi konumunda. Şükrü Genç’in de fikir için sürekli danıştığı Ali Rıza Yılmaz ve Gökhan Zeybek, Sarıyer Belediyesi’nde daha bir çok projeye imza atması bekleniyor.

İstanbul’da ilçe belediye alanında çığır açmak isteyen CHP’nin en büyük gücü olarak gösterilen “KARE AS” Sarıyer’de sınırsız hizmet için çalışmalara ara vermeden devam ediyor.